Humbi në padinë ndaj Johnny Deep, Amber Heard do shkruajë një libër, e gatshme të tregojë gjithçka

Humbi në padinë ndaj Johnny Deep, Amber Heard do shkruajë

Amber Heard po planifikon të shkruaj një libër, ku do të tregojë gjithçka. Sipas Daily Mail, aktorja do që të shtojë të ardhurat e saj pas humbjes së padisë së saj prej 10 milionë dollarësh për shpifje kundër ish-bashkëshortit Johnny Depp.

Lajmi vjen pasi Heard, përmes avokatit të daj pranoi se nuk mund të përballojë dëmshpërblimin për Depp.

Prej asokohe aktorja është parë duke bërë blerje në një dyqan veshjesh të lira në Neë York.

“Amber e konsideron karrierën e saj në Hollyëood të përfunduar. Ajo tashmë është në bisedime dhe është e emocionuar për këtë. Në këtë pikë, ajo nuk ka asgjë për të humbur dhe dëshiron t’i tregojë të gjitha”, kanë thënë burimet për Daily Mail.

EMISIONET