Hapet papritur një gropë në rrugë dhe gëlltit motoçikletën, shikoni pamjet

Hapet papritur një gropë në rrugë dhe gëlltit

Pamjet dramatike tregojnë një gropë 20 metra që gëlltiti një motoçikletë pasi u hap në një rrugë banimi në Londrën juglindore.

Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme, (21 qershor), kur pa pritur gropa u hap në një rrugë në një zonë të banuar.

Hapet papritur një gropë në rrugë dhe gëlltit

Ndërkohë drejtuesi i motoçikletës humbi automjetin e tij, por për fat të keq ai vet ka arritur të shpëtojë.

Zona fillimisht u bllokua nga policia, sakaq një zëdhënës i Policisë Metropolitane tha: 'Policia u thirr në Martens Avenue, Bexleyheath, pak para orës 21:00 për raportimet për një gropë të madhe.

Hapet papritur një gropë në rrugë dhe gëlltit

 

EMISIONET