Gruaja me mjekër përqafon qimet e fytyrës pasi nuk i heq dot, tashmë shet foto në OnlyFans

Gruaja me mjekër përqafon qimet e fytyrës pasi nuk i heq dot,

Një grua me mjekër ka pohuar se metodat e njohura të heqjes së qimeve nuk arritën t'i largonin qimet nga mjekra e saj - por tani ajo i ka përqafuar ato, duke shitur foto në OnlyFans.

Ylli amerikan i mediave sociale, i cili quhet PeekabooPumpkin, tani ka 51,000 ndjekës të TikTok – dhe videot e saj kanë fituar 474,000 pëlqime në platformën virale të videove.

Por që kur u bë virale në internet, ajo është përmbytur me mesazhe nga trollët që sugjerojnë se duhet të përdorë heqjen e qimeve me lazer për t’i hequr qafe ato.

Në një klip, i cili ka fituar më shumë se 22,000 shikime, ajo bëri një video duke u përgatitur për të rruar mjekrën e saj, por pa e bërë atë në fakt.

Megjithatë, njerëzit iu përgjigjën komenteve duke shkruar: "Nuk mund të bëni heqjen e qimeve me lazer?" Për të cilën, ajo u përgjigj: "Unë kam bërë lazer. Nuk funksionon."

36-vjeçarja ka një gjendje të quajtur sindroma e vezores policistike, e cila është shkaku kryesor i fertilitetit tek gratë pasi prek rreth 1 në 10 gra.

Kjo gjendje shkaktohet nga nivelet më të larta të testosteronit tek gratë dhe mund të shkaktojë shtim në peshë, rritje të tepërt të flokëve dhe puçrra fytyre – ndër shumë simptoma të tjera.

EMISIONET