Flet nëna pornostare: Të jesh një yll porno jo ajo që mendojnë njerëzit, kam kaluar një vit pa seks

Flet nëna pornostare: Të jesh një yll porno jo ajo që

Një nënë tha se puna në industrinë e të rriturve nuk është gjithmonë ashtu siç duket – pasi ajo në fakt kaloi një vit pa bërë seks.

Ginger Robinson kaloi vite duke punuar në strategjinë dixhitale, më parë ka punuar si mësuese dhe është gjithashtu një rrëfimtare e të dhënave.

Gjatë pandemisë së koronavirusit, ajo zbuloi botën e pornografisë MILF dhe kjo i ka ndryshuar jetën në mënyra që nuk mund t'i kishte imagjinuar kurrë.

Ginger ka punuar në industri vetëm për pak më shumë se dy vjet dhe ajo tashmë është nominuar për çmimin më të nxehtë MILF 2023 nga AVN, dhe si Ylli më i mirë i mediave sociale MILF nga XBiz.

Ajo është paraqitur gjithashtu si e ftuar në podcastin Tanya Tate dhe në një episod të "My Extraordinary Family" të Truly me vajzën e saj Amber Blake.

52-vjeçarja, nga Pensilvania, ka një profil në OnlyFans – dhe ka përjetuar një rritje të madhe të besimit falë ndryshimit të saj të papritur të karrierës.

Por, edhe pse biznesi po lulëzon për bukuroshen kokëkuqe, ajo pranon se nuk ka qenë në një takim për katër vjet.

Ajo tha se është plotësisht e lumtur që është beqare, edhe pse shpenzon shumë kohë duke krijuar përmbajtje të guximshme për fansat.

Nëna mahnitëse tha gjithashtu se karriera nuk është ajo që njerëzit mendojnë se është, pasi nuk ka të bëjë vetëm me të bërë seks gjatë gjithë kohës.

Por terapisti dhe fëmijët e saj i thanë asaj që ta bënte atë nëse donte vërtet të provonte të punonte në pornografi, kështu që ajo bëri pikërisht këtë.

Me sa duket, mënyra se si djali i saj e inkurajoi atë për të ndjekur ëndrrën e saj ndryshoi plotësisht jetën e mamasë – pasi e bëri atë të kuptonte se duhej të ndalonte së shqetësuari për atë që njerëzit e tjerë mendojnë për të.

Xhenxhefili tha: "Ai tha: "Mama - pse të intereson se çfarë mendojnë njerëzit e tjerë?"

“Ai moment ndryshoi jetën time përgjithmonë. Ai tha shko merre mamin çantën tënde, që do të thotë vazhdo. Jam mirënjohës që fëmijët e mi nuk kanë pasur kurrë ndonjë reagim nga kjo. Kam humbur disa miq, por fëmijët e mi nuk patën kurrë reagime”.

EMISIONET