E rëndë! I riu masakrohet me thikë teksa xhironte klipin muzikor

E rëndë! I riu masakrohet me thikë teksa xhironte klipin muzikor

Një ngjarje horror ka ndodhur në Angli, ku një djalë rreth të 20-tave është qëlluar për vdekje teksa po xhironte një klip muzikor.

Një djalë i ri është qëlluar për vdekje me thikë nga të ashtuquajturit ‘urrejtës xhelozë’ mes një beteje vdekjeprurëse në rrugë ndërsa po filmonte një video muzikore jashtë një dyqani pule në Brixton, Angli.

Mediat angleze, bëjnë me dije i riu i identifikuar si Shane Jerome është masakruar me thikë, në Brixton High Street në Londrën e Jugut dhe u shpall i vdekur në vendin e ngjarjes nga shërbimet e urgjencës.

Ndërkohë sipas mediave, një dëshmitar tha se një grup njerëzish ndaluan në rrugë dhe goditën të riun dhe u larguan në këmbë.

EMISIONET