Dëshiron të bëhet alien/ Pasi preu dy gishtat e dorës, hundën dhe veshët, francezi do të presë edhe... (VIDEO)

Dëshiron të bëhet alien/ Pasi preu dy gishtat e dorës,

Një i apasionuar pas modifikimit të trupit, i cili ëndërron të bëhet një 'alien i zi' tani dëshiron të presë njërën nga këmbët e tij pasi i prenë dy gishta në mënyrë që dora e tij të duket si me kthetra.

KETU LAJMET MINUTE PAS MINUTE

Anthony Loffredo, 33 vjeç, tashmë e ka mbuluar trupin e tij, duke përfshirë edhe sytë, me tatuazhe dhe ka hequr hundën dhe buzën e sipërme në përpjekjen e tij për t’u dukur si një ‘alien i zi’.

Francezi, i cili dokumenton ndryshimet e tij fizike dramatike për 1.2 milionë ndjekësit e tij në Instagram, tani dëshiron të shkojë një hap më tej duke prerë këmbën nga gjuri e poshtë.

Loffredo, i cili më parë ka treguar se pamja e tij ekstreme e ka penguar atë të gjejë punë, tha: "Është diçka vërtet e vështirë sepse kam një këmbë të shëndetshme dhe prerja e saj është diçka e madhe".

Pavarësisht se Loffredo iu nënshtrua një sërë procedurash kirurgjikale, si për të ndarë gjuhën në gjysmë dhe për të hequr veshët, ai zbuloi se është ende në '44 %' të rrugës drejt qëllimit të tij për t'u bërë një 'alien i zi'.

Loffredo tha se ai dëshiron të ndryshojë më tej fytyrën e tij përpara se të fokusohet në prerjen e këmbës së tij. Ai tha: 'Modifikimi im i radhës është fytyra ime.'

Loffredo i është nënshtruar një operacioni për t'i prerë një vrimë në lëkurë poshtë buzës së tij të poshtme. Ai shpesh poston imazhe në Instagram ku shihet duke futur gjuhën e tij të pirun nga vrima.

Ai gjithashtu ka vendosur implante të panumërta nën lëkurën e tij, e cila është pothuajse tërësisht e zezë e tatuazhuar.

Në një postim të mëparshëm në Instagram, ai kishte lënë të kuptohet për ndarjen e penisit në dysh, duke bërë që një përdorues i rrjeteve sociale të përgjigjej: "E dija që ishe budalla... por kaq??"

Vitin e kaluar, Loffredo zbuloi se kishte një operacion në Meksikë për të prerë dy gishtat e tij në mënyrë që dora e tij të dukej si një kthetra.

Imazhet grafike dhe pamjet video treguan Loffredo të shtrirë në një tavolinë operacioni i rrethuar nga kirurgë ndërsa ngriti dorën për të parë "kthetra" e tij të re.

Loffredo zbuloi se po përgatitet të heqë dy gishta edhe nga dora e djathtë, në mënyrë që të ketë 'kthetra' të njëjta.

EMISIONET