Një 85-vjeçar ka humbur jetën ditën e sotme në plazhin e Borshit.

Ai është futur në det të lahet dhe dyshohet se ka pësuar infarkt kardiak.

“Në plazhin e Borshit, shtetasi E. L., 85 vjeç, banues në fshatin Borsh, duke u larë në det dyshohet se ka pësuar infarkt kardiak dhe si pasojë ka ndërruar jetë rrugës për në Spitalin e Sarandës.” – njofton policia.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave.