Besimtarët myslimanë festojnë Kurban Bajramin, Ora News e RTV Ora ju uron: Gëzuar!

Besimtarët myslimanë në të gjithë botën festojnë sot Kurban Bajramin. Falja e namazit u bë në xhami dhe jo në sheshin “Skënderbej”në kuadër të masave për të parandaluar përhapjen e koronavirusit.
Foto LSA

FOTOGALERI TJERA

“Masakër” në Bejrut
04/08/2020 - 20:34
Duke pritur perëndimin
02/08/2020 - 21:30