Së fundmi këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj ka postuar një foto në “Instagram” duke ngarë makinën.

Ajo shihet e veshur me rroba sportive dhe mjaft tërheqëse . Fotoja e saj ka marrë komplimenta të shumta nga ndjekësit, por ajo që ra më shumë në sy ka qenë komenti i bashkëshortit të saj Bes Kallaku, i cili e kritikon që nuk ka vënë rripin e sigurimit.

Si gjithmonë nuk ka munguar as humori i tij në këtë koment duke i shkruar: Vendos rrypin e sigurimit oj goc! Nuk kam për ti pagujt un gjobat e tuja!