Ish-kryeministri Sali Berisha thotë se opozita duhet ti prijë uraganit popullor.

Në “Tempora”, ai thotë se Rama e ka të pashmangshëm fundin në 25 prill.

Berisha: Ka një vullkan që po zien.Opozita duhet ti prijë uraganit popullor që e bën Edi Ramën dhe kakistokracinë e tij të pashpresë në këtë vend. Ai nuk ka parim dhe gjithçka bën por përsëri historia tregon se kur njerëzit betohen për ti treguar vendin të keqes ja dalin dhe kësaj here kam besim të madh se shqiptarët do t’ja dalin dhe Edi Rama me të gjitha këto që bën do të mjerohet.