Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, pak javë më parë ka pranuar se është në një lidhje.

Ajo publikoi një foto ku i uronte të dashurit ditëlindjen duke na dhënë kështu edhe lajmin se është në një lidhje të re.

Bukuroshja ka udhëtuar në Meksikë me të dashurin e saj Keyan Safyari, por nuk i kanë shpëtuar paparacëve.

Ata janë shfaqur shumë të afërt me njëri-tjetrin, ndërkohë që Bebe qëndronte e shtrirë pranë partnerit të saj.

Këngëtarja shihet e veshur me një palë bikini në ngjyrë të kuqe dhe nuk ka harruar të marrë me vete edhe qeniushin e saj.