Tyson Fury ka shijuar për herë të parë ringun e sportit të WWE.

Ish-kampioni i Botës ishte protagonist mbrëmjen e së hënës, ku në sfidën e RAW dueloi me Braun Strowman.

Dueli i kaloi pritshmëritë, pasi sfida në ring u ndez së tepërmi për shkak të fjalëve aspak të denja të shkëmbyera nga dy sportistët.

Hyrja në ring e stjuardëve e acaroi akoma dhe më shumë gjendjen, me Fury që "çau" mburojën, duke shkuar drejt Strowman dhe duke e goditur me sa fuqi që kishte.

Për më tepër ndiqni VIDEON

/Ora News.tv/