Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur ditën e djeshme në ndeshjen e bamirsisë mes Izraelit dhe Brazilit.

Përtej, rezultatit 3-2 për Izraelin ajo që mori vëmendjen e mediave ishte veprimi i gjyqtares kryesore të kësaj sfida. Kjo e fundit në mënyrë të pashpjegueshme ndali për një çast lojën me motivin për të bërë një foto me legjendën e Milanit, Ricardo Kakanë.

Ish- “asi” kuqezi u bë pjesë e këtij “show” duke pranuar kërkesën e saj. Bashkë me futbollistin brazilian u afruan edhe lojtarët e tjerë që morën pjesë në këtë përballje.

/Ora News.tv/