E ftuar në emisionin e mëngjesit, “Ditë e Re” në RTV Ora ishte dietologia Anila Kalleshi. Ajo tregoi disa sekrete se çfarë duhet të bëjmë, që të mbetemi, gjithnjë të rinj, sekrete për të fshehur moshën  dhe për t'u dukur bukur.

 Ushqimet që duhet të konsumojmë për një lëkurë të shëndetshme edhe në moshë të madhe.

Shikoni videon

/Ora News.tv/