Rihanna ka dhënë një intervistë të rrallë për revistën Vogue.

Këngëtarja foli për marrëdhënien e saj me të dashurin miliarder Hassan Jameel.

RiRi komentoi për jetën private duke thënë: "Po, jam në një lidhje. Jam në një marrëdhënie ekskluzive për ca kohë dhe po shkon vërtet mirë. Kështu që jam i lumtur."

Rihanna dhe biznesmeni saudit Jameel janë bashkë prej dy vitesh dhe marrëdhënien e tyre e kanë mbajtur larg syrit të publikut.

Gjatë intervistës këngëtarja shtoi se gjithashtu dëshiron të bëhet nënë.

Kur u pyet, Rihanna u përgjigj: "Padyshim."

/Ora News.tv/