Ricky Martin prej kohësh ka shprehur se është gay, madje prej disa kohësh ai është martuar edhe me Jean Yosef.

Së fundmi këngëtari ka postuar një video në “Instagram” me bashkëshortin e tij duke u puthur në buzë.

Ricky falenderon këngëtarin portorikan Resident, i cili i ftoi të merrnin pjesë në klipin e tij, ku alternohen çifte nga e gjithë bota.

“Jemi këtu për të përfaqësuar Sirinë dhe Porto Ricon! Vëlla, faleminderit që na bëre pjesë e këtij mesazhi”, shkruan Ricky Martin.
/Ora News.tv/