Të enjten, reperi i famshëm ka përfunduar në spital për shkak të dhimbjeve në stomak.

Sipas E!Neës, ai mund të ketë probleme kardiovaskulare dhe vijon të jetë nën monitorimin e mjekëve.

Autoritetet zyrtare thanë se 35-vjeçare u transportua me ambulancë nga shtëpia për në spital.

Kujtojmë se French Montana ka bashkëpunuar me Era Istrefin për këngën "No I Love Yous" dhe Gashin për projektin "Creep on Me", të cilat janë kthyer në hite.

Ndërsa artisten Dafina Zeqiri e ka zgjedhur si modele për këngën "Famous".

/Ora News.tv/