Mozzik dhe Loredana kanë disa kohë që shijojnë lidhjen e dashurisë, por u përfol se gjithcka mori fund.

Spekulimet u nxitën nga ditëlindja e Loredanës, ku reperi Mozzik mungoi në festime. Mesa duket, nuk ka asnjë problem mes ciftit.

Të dy kanë zgjedhur ti hedhin poshtë thashethemet duke njoftuar fansat se shumë shpejt do ti shohin në turneu "Bonnie and Clyde".

Ata do e nisin turneun me Hamburgun dhe më pas në disa qytete të tjera të Gjermanisë e Zvicrës.


/Ora News.tv/