Motrat e familjes më të famshme në botë kanë vendosur që ta shmangin vëllain e tyre Rob Kardashian.

Kjo periudhë duket se po merr fund pasi Kim ka zbuluar se ai do rikthehet në episodet e ardhshme të reality shoë “KUWTK”.

Në një intervistë për Andy Cohen, ajo deklaroi se Rob do të dalë më shumë në shfaqje sezonin tjetër. Rob ka patur një betejë me peshën dhe tani është kati për një rikthim.

Kim pranoi se qëndrimi i Rob në shfaqje ndryshon në varësi të humorit të tij, pra nuk lidhet me vendimin e motrave.

“Ai ka humorin e tij. Ndonjëherë thotë se nuk ka firmosur për ta bërë këtë gjë, ndonjëherë thotë ‘Okej, le ta bëjmë’”, tha Kim.

/Ora News.tv/