Një markë mode ka nxjerrë në treg xhinset që vishen pa të brendshme. Ato duken normale kur i sheh para dhe mbas, por anash ekspozohet këmba ku nuk duhet të duken mbathjet.

Fillimisht u shitën për 590 dollarë por momentalisht kushtojnë vetëm 236 dollarë në faqen e internetit të faqes. Ato sugjerohen të vishen pa të brendshme që të bëjnë efekt të plotë ku njerëzit të jenë të kujdesshëm për lëvizjet e tyre.

Xhinset janë koleksioni i fundit i dizenjuar nga stilistet e Opening Ceremony, markë që ndihet nga emra të njohur. Gigi Hadid veshi një palë pantallona nga kjo markë vitin e kaluar në Nju Jork.

/Ora News.tv/