Përveç lajmit për buzët e Noizyt, gazetarja Sonila Meço ka krijuar një histori edhe për takimin e fshehtë mes Ervin Salianjit dhe kreut të opozitës Lulzim Basha.

Gjithçka ka thënë Sonila është e trilluar për të krijuar situatë sa më komike dhe argëtuese për teleshikuesit e "Mos i fol babagjyshit" në Ora News.

Sonila Meço: Për shkak të akuzave të vijueshme ndaj kreut të Partisë Demokratike, Lulzim Basha se më shumë fle sesa bën opozitë, ai ka vendosur të marrë leksione të menjëhershme nga një prej zërave më vokalë, më reagues të opozitës shqiptare, Ervin Salianji. Tashmë do të shihni një Lulzim Basha tjetër.

/Ora News.tv/