Stilisti i njohur shqiptar Niko Komani ishte personazhi i rradhës që ra në grackën e kamerës së fshehtë të emisionit më të ri në RTV Ora, "Thumb On".

Këtë të dielë do të shihni reagimin e Niko Komanit teksa përballet me fobinë e tij më të madhe, klaustrofobinë.

Nesër në orën 21:00 në ekranin e RTV Ora, "Thumb On" sjell gjithçka Niko përjetoi në ashensor kur ikën dritat dhe u bllokua në ashensor.

/Ora News.tv/