Justin Bieber dhe Hailey Bieber festuan 1 vjetorin e fejesës pak ditë më parë.

Dhe çifti nuk ngurron të shprehë dashurinë për njëri-tjetrin.

Në një postim në Instagram Justin ka shprehur dëshirën që Hailey të jetë nëna e fëmijëve të tij.

Por u shpreh se nuk kishte me nxitim pasi donte ta shijonte vetëm për vete.

“Takim dashurie me ty zemër. Një ditë do jem duke dalë me vajzat e mia. Nuk do ndodhë së shpejti, nuk jam në nxitim. Dua të të shijoj vetë për pak kohë,”-shkroi ai.


/Ora News.tv/