Jonida Maliqi është një nga personazhet më të komentuara në media përsa i përket jetës së saj private dhe lidhjes me aktorin e njohur të humorit, Romeo Veshaj.

Kohët e fundit mesa duket dyshja ka vendosur të mos fshihet më dhe të shijojnë lidhjen e tyre pa u fshehur.

Jonida ka bërë edhe një ndryshim tjetër në trupin e saj. Dihet se këngëtarja është e apasionuar pas tatuazheve, kështu së fundmi ajo ka shtuar edhe një tjetër në krahun e saj.

Tatuazhi i saj i ri ka dy lexime: “Hate, Love” (Urrejtje, dashuri).

/Ora News.tv/