E ftuar në emisionin “Mos i fol Shoferit” të Rudia Dembacajt modelja Kejvina Kthella ka rrëfyer se çfarë ndodhi mes saj dhe Franceska Jaces ku pas setit fotografik që ato bënë, publiku i personifikoi si motra .

E ngacmuar se çfarë ndodhi me Francesken sepse tashmë ato as nuk i pëlqejnë postimet e ndjekin më njëra - tjetren në instagram .

Kejvina shprehet se tashmë është më mirë që të qëndrojnë larg njëra - tjetrës duke mbajtur një distancë të caktuar sepse kështu do ishte më mirë .

Dukej dhe nga shqetësimi i saj kur u pyet “Se çfarë ndodhi midis tyre “ siç duket vajzat do kenë pasur hatërmbetje shumë të forta përderisa kanë vendosur diçka të tillë .

/Ora News.tv/