Në mesnatën e sotme, Mozzik solli projektin e ri muzikor "Dhelpër Dinake", që dyshohet të jetë dedikim për Loredanën.

Në fakt, teksti i tij nxit akoma më shumë dyshimet duke lënë të nënkuptojë se mes tyre ka hyrë dikush.

Duket se gjithcka ka ndodhur brenda një nate, kur "plasën" debatet mes ciftit dhe lidhjes së tyre i erdhi fundi.

"Dhelpën dinake, e kom dit prej asaj nate

Jena lodh tu bo debate", këndon Mozzik në refren.

Loredana nuk ka reaguar ende, prandaj mbetet mister arsyeja që solli ndarjen e tyre.

/Ora News.tv/