Një vajze ruse duket se bëri llogaritë gabim kur u përpoq të notonte në një liqen të ngrirë në Rusi. 

Në videon e publikuar në rrjetin e famshëm, LiveLeak, vajzat heq rrobat e saj dhe hidhet në liqen. 

Akulli ishte aq i fortë saqë jo vetëm nuk e zhyti vajzën, por i dëmtoi rëndë edhe njërën këmbë.


/Ora News.tv/