Futbollisti i njohur shqiptar është bërë baba për herë të parë. Leonita, bashkëshortja e Granit Xhakës ka sjellë sot në jetë vogëlushen e tyre.

“Mirëseerdhe princesha jonë e vogël. Mami dhe babi të duan shumë”, shkruajti Graniti në postimin e tij në Instagram.

Në fotografi duket dora e ciftit së bashku me atë të vogëlushes së porsalindur. Por Graniti nuk e zbuloi se si do e quajnë vajzën.

Miq, të afërm e fansa të tyre komentuan në fotografinë e të treve duke i uruar shëndet dhe jetë të gjatë të porsalindurës.

/Ora News.tv/