Gramsh, mbytet në Liqenin e Banjës

Gramsh, mbytet në Liqenin e Banjës

Një shtetas është mbytur aksidentalisht në Liqenin e Banjës, Gramsh.

Nga veprimet e para rezulton se shtetasi i mbytur identifikohet me inicialet V.K., 40 vjeç,  banues në fshatin Zamsh, Gramsh.

Me marrjen e njoftimit, shërbimet e Policisë dhe Zjarrfikses Gramsh kanē shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes në bashkëpunim dhe me forcat speciale RENEA të cilët po punojnë për nxjerrjen e trupit.

Njoftimi u bë i ditur nga një telefonatë në Sallën Operative të Komisariatit të Policisë Gramsh .

EMISIONET