Foto/ Kjo është nëna më seksi që keni parë ndonjëherë

Daphne Joy, ish- partnerja e reperit të famshëm 50 Cent, njihet nga publiku si një modele e famshme, një sipërmarrëse e suksesshme dhe një aktore e talentuar.

Përveç talentit të saj dhe pjesëmarrjes në aktivitete të shumta, ajo shquhet për pamjen e saj mjaft ekzotike dhe të veçantë.

Modelja është nëna e një djali që mesa duket nga postimet e saj në rrjetet sociale shihet shumë e lidhur me të. Duke parë fotot e saj në "Instagram" mund të themi se është mami më seksi në botë. Ajo gëzon forma bombastike dhe duket se gjithçka në trupin e saj është natyrale, pa ndërhyrje estetike.

EMISIONET