Sophie Scott është tmerruar kur një “alien” u shfaq në ekon e bebes së saj.

Gëzimi i saj për të sjellë në jetë një vajzë të vogël të shëndetshme u kthye në panik kur partneri Stephen Roberts i tha se imazhi i marrë nga ekoja, i ngjante një krijese aliene.

Stephen dhe Sophie ishin të sigurt që mjekët nuk e kishin kuptuar që ishin binjakë.

“Mund të shihnim një palë sy të tjerë përtej bebes dhe koka kishte formën e një alieni,”-tha studentja 16-vjeçarja nga South Shields, Angli.

Pavarësisht se bënin shaka në lidhje me imazhin e shfaqur në eko, çifti ishte i frikësuar.

Por katër javë më vonë, ekoja tregoi një vajze të vogël të shëndetshme.


/Ora News.tv/