Para disa vitesh, Flori Mumajesi u përfol se po përjetonte një histori dashurie me moderatoren Liberta Spahiu. Nuk u konfirmua kurrë lidhja apo ndarja e tyre, por ata kanë vendosur të dalin për herë të parë publikisht bashkë.

Nuk dihet nëse do shpallin lidhjen apo do tregojnë se janë miq, por ne do shohim një këngë prej tyre. Liberta duket se do vijë si këngëtare tek publiku. Prive ka konfirmuar se do vijnë me një baladaë, e cila do xhirohet në Kosovë.

Liberta dhe Flori nuk kanë bërë ende një prononcim, por mbetet për tu parë cdo gjë.

/Ora News.tv/