Biznesmeni i njohur shqiptar, Elton Ilirjani ishte një ndër të ftuarit e kësaj puntate në "Why Not" në RTV Ora. Gjatë bisedës me moderatoren Roza Lati, ai tregoi se cili është trendi i fundit i seksit në Shqipëri.

Elton Ilirjani: Jemi natyra shumë perverse, ndërkohë që nuk e përmendim. Ne jemi një shoqëri totalisht e frustruar seksualisht, e etur seksualisht, perverse-narkotike kohët e fundit.

Ka dalë një modë e re që duan të bëhen drru para se të bëjnë seks dhe nuk bëjnë as seks pastaj, sepse nuk u lëviz gjë. 

/Ora News.tv/