Ish-i dashuri i Dua Lipas, Isaac Carew ka blerë shtëpinë e tij të parë dhe gjëja e parë që do bëjë është kuzhina.

Këtë gjë e ka bërë të ditur me një postim në Instagram, ku mes komenteve shihet edhe ai i babait të këngëtares.

Dukagjin Lipa e komplimenton për arritjen dhe i uron suksese të mëtejshme. Pavarësisht se romanca e tij me të bijën ka marrë fund, Dukagjini ka ende të njëjtin respekt për kuzhinierin.

Ndërkohë Dua vijon të shijojë historinë e dashurisë me Anwar Hadid.


/Ora News.tv/