Dua Lipa është në një lidhje me modelin Anwar Hadid.

Dhe këngëtarja për herë të parë ka publikuar pamje të 20-vjeçarit në mediat sociale.

Ylli i popit postoi një video ku shihet me Anwar në makinë.

Më pas u fotografuan së bashku pas koncertit të Duas në New York.

Dua vetëm pak javë më parë i dha fund lidhjes me të dashurin Isaac Carew.

Edhe pse në një marrëdhënie të re, 23-vjeçarja nuk i ka fshirë fotot me Isaac.
/Ora News.tv/