Dj Sardi i ftuar në emisionin MesYjesh në Ora News është pyetur nga moderatorja Xhesi Muçaj për mendimin që ai ka mbi zhvillimin e jetes natës dhe beach bareve pas karantinës.

Sardi është shprehur se çdo gjë varet nga vendimi i qeverisë, por që gjerat po vijnë drejt hapjes dhe që tani kanë filluar eventet e vogla brenda orarit të vendosur. Çdo fundjavë ai luan muzikë pranë ambjenteve më të frekuentuara të Tiranës dhe Dhërmiut.

/Ora News.tv/