Deputeti i Partisë Socialiste, Pjerin Ndreu shkruan se personi i "dekonspiruar" nga Partia Demokratike, nuk tha asgjë të re dhe se ai është keqpërdorur nga Lulzim Basha. Ndreu thotë se opozita bëri autogol, duke treguar partnerët e saj në luftën për pushtet.

Reagimi: Ky tipi qe u dekonspirua dhe u keqperdor ne menyre vulgare nuk tha asgje te re nga ata qe opozita ka thene e ster thene gjithe keto dite ! Por ajo qe me ben pershtypje eshte qe si mundet te jete kaq qesharak profili i viagruar i Lul Bashes me nje njeri me personalitet te dyshimte, i denuar per droge dhe mashtrim, ne gjendje te mjeruar ekonomike, dhe qe na paska provokuar se nuk kishte qellim te conte hashash ! Drejtesia duhet te veje gjerat ne vendin e vet dhe te zbardhe situaten qe me videon e sotme me ngjan me shume me estraden e ushtarit dikur e nje kohe ! Pa dashur, sot opozita beri outogol duke tregue partnerët e saj ne lufte per pushtet!

 

/Ora News.tv/