Bradley Cooper dhe Lady Gaga janë dy njerëz single që e meritojnë dashurinë, tha një nga yjet e  A Star Is Born.

Shangela dëshmoi kiminë mes aktorit dhe këngëtares ndërsa po xhironin filmin.

Si Gaga, ashtu edhe Cooper i dhanë fund marrëdhënieve të mëparshme brenda pak javësh nga njëri-tjetri.

Dhe ka pasur thashetheme se ishte pikërisht marrëdhënia mes këngëtares dhe 44-vjeçarit që çdo në ndarjen e Bradley nga supermodelja Irina Shayk.

Këngëtarja ka mohuar çdo romancë me Cooper por Shangela tha: "A Star Is Born flet për një histori dashurie pasionante dhe këto dy njerëz e meritojnë dashurinë."

/Ora News.tv/