Komediani Pete Davidson ka konfirmuar se është i fejuar me këngëtaren Ariana Grande, duke shtuar: "Ndihem sikur fitova një garë."

Çifti filluan të dilnin në muajin maj dhe kishte spekulme se këtë muaj po planifikonin të martoheshin.

Duke folur për The Tonight Show me Jimmy Fallon, Pete konfirmoi fejesën..

Është hera e parë që ata kanë folur publikisht për fejesën e tyre, megjithëse Ariana konfirmoi lajmet këtë muaj duke iu përgjigjur pyetjes së fansave.

Të shtunën Pete publikoi në foto në Instagram ku Ariana mbante në gisht unazën e fejesës./Ora News.tv/