Meghan Markle dhe djali i porsalindur Archie tregoi mbështetjen e saj për Princin Harry që po luante me vëllain e tij Princ Harry një ndeshje polo, paratë e së cilës do të shkojnë për bamirësi.

Meghan mbërriti vetëm me djalin e saj dhe më pas çifti u larguan së bashkua ndërsa shkëmbyen edhe një puthje të ëmbël para kamerave.

Të dy po ecnin së bashku drejt makinën kur ndodhi puthja.

Të pranishëm në këtë ndeshje ishin dhe princat e vegjël, princ Archie, princi George, princi Louis dhe princesha Charlotte.

/Ora News.tv/