Aktori i humorit, Florjan Binaj bën tamponin e dytë për koronavirus, del rezultati

Florjan Binaj fiton betejn me koronavirusin! Prej disa ditësh ai ka qenë në izolim total për shkak të infektimit me Covid-19.

Së fundmi ai ka bërë tamponin e radhës dhe ka rezultuar negativ. Këtë lajm e ka ndarë vetë Binaj përmes një postimi në "Instastory", ku falenderon të gjithë miqtë e tij që i kanë qëndruar pranë gjatë kësaj kohe izolimi.

“Më në fund, Covid-i më la. Falenderoj të gjithë ata miq e mikesha që më ndjenjën pranë (nga larg) në këto ditë izolimi,” ka shkruar Binaj.

EMISIONET