Një kamion i kompanisë së pastrimit përplasi nëntë vetura në qendër të Prishtinës.

Ngjarja u shënua mesditën e djeshme dhe nga përplasja u lënduan 3 persona.

Kamerat e sigurisë kapën momentin kur kamioni mori para 9 veturat.
/Ora News.tv/