Ema Andrea, aktorja e njohur, ka ndarë me ndjekësit e saj në ‘Facebook’ momentin kur dikush i ka telefonuar me numër privat nga spitali “Shefqet Ndroqi” për t’i thënë që aktorja ka rezultuar pozitive me koronavirus.

Në postimin e aktores vihen re tone mjaft të ashpra  ndaj personit që e ka telefonuar per ti bere nje nga ato shakate pa kripe.

Sipas saj, personi që e ka telefonuar ishte vajzë, dhe ndër të tjera drejtohet asaj kështu në postim “Bravo mamit dhe babit tënd që kanë rritur një kafshë pa ndërgjegje e sigurisht injorante në çdo fushë!”

Postimi i aktores në Facebook:

“Sapo me mora nje telefon nga nje nr privat,ne te cilin nje soj bibe ne dialekt,me thoshte qe kam dale pozitive ne korona virus se paskam qene ne nje shfaqje!

Vogelushja u prezantua si personi qe paguhet per kete pune dhe punon ne spitalin “Shefqet Ndroqi” duke leshuar shprehjen,ndoshta me te mencur ne jeten e saj

“Ben mire te jesh ne shtepi se po te sjellim ambulancen”

Oj ti goc,qe paske numrin tim e bere shoqnine me qesh,a ta kap truri qe prej ketij humori dikush mund te shqetesohet?

Po sikur te isha semure vertet?

A e kap lenda jote gri qe shume mjeke ne ate spital po rrezikojne jeten? A e kap droga jote qe shume njerez kane humbur familjaret e tyre?

A ta pret mendja qe te ka mbush mami qe une mund te ta kem ngene?

Dhe e fundit…Vertet mendon se me nr privat nuk gjehesh? Qe une nuk te gjej?!

Bravo mamit dhe babit tend qe kane rritur nje kafshe pa ndergjegje e sigurisht injorante ne çdo fushe!

Uroj mos ti ndodhe dikujt tjeter ky takim i dhunshem telefonik”