Almeda Abazi ka humbur babain e saj 12 vite më parë dhe shpesh herë mungesën e tij e shpreh edhe përmes postimeve të ndryshme që hedh në “Instagam”.

Ditën e djeshme i ati do festonte ditëlindjen dhe Almenda ka publikuar disa foto të tij të vjetra, ku e kujton me mall.

Në një nga fotot, aktorja shihet me djalin e saj në krahë tek varri i të atit. Ndërsa në një foto tjetër shihet i ati me motrat e saj.

Aktualisht, Almeda jeton në Turqi me bashkëshortin dhe djalin e saj. Ajo ka marrë pranë edhe nënën me motrat e saj.

View this post on Instagram

🖤

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92) on