Dy mjete tip motor, janë përplasur ditën e sotme rreth orës 11:00 tek rrethrrotullimi i Shkozës, njofton policia.

Motori me drejtues H.H, u përplas me mjetin motor me drejtues F.M. Si pasojë e aksidentit është dëmtuar shtetasi F.M, i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.