Përmbyset furgoni, bllokohet superstrada Lezhë- Milot

Një furgon është përmbysur në superstradën Lezhë- Milot, pranë fshatit ishull- Lezhë.

Nga aksidenti fatmiresisht nuk ka persona të lënduar, por është bllokuar superstrada për disa minuta.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punohet për largimin e mjetit nga rruga dhe vijimin e qarkullimit të mjeteve.

EMISIONET