Një aksident ka ndodhur në Pendavijë të Korçës ku një makinë dhe një zetor janë përplasur dhe ky i fundit ka përfunduar në kanal.

Bëhet me dije se drejtuesi i zetorit është dërguar për në spital dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Akoma nuk dihen shkaqet që kanë çuar në këtë aksident.