Aksident në Çermë Sektor në Divjakë, makina përplas një fëmijë.

XH.L., 54 vjeç duke drejtuar mjetin tip “Opel” ka aksidentuar një fëmijë 5 vjeç.

I mituri mësohet se është dërguar në spital dhe është nën kujdesin e mjekëve, ndërkohë që është shoqëruar në komisariat shoferi.