Sipas miteve, femrat bjondet nuk janë dhe aq të zgjuara, ashtu sikurse dhe modelet. Por një vajzë që është edhe modele, edhe bjonde , si mund të jetë?

Kureshtjen na e shuan bukuroshja Amina Shena, e cila është cilësuar si Marylin Monroe shqiptare. 

E ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV ORA, Amina pranoi që moderatorja Ester Bylyku, t`i bënte disa pyetje ‘’të zgjuara’’. 

Amina dha disa përgjigje të sakta, por ‘dështoi’ në një pyetje që mbase edhe ju do të humbnit.

Ndiqni videon për të parë testin, mund t`i nënshtroheni dhe ju. 

A do ta fitoni?