VIDEO E FUNDIT

Opozita dorëzon mandatet dhe proteston: Rama ik! Basha: Kyçëm parlamentin e krimit

21/02/2019 - 15:43

VIDEO TJERA

Artur Zheji: Rama ka ikur!

21/02/2019 - 12:55